Стандартна ситуація – підліток, мокрі ноги, стрибок у вазі та зростанні. Самостійне підстригання нігтів та кутів!

Результат: запалення на лівому пальці. Похід до хірурга! Операція! Після хірурга ситуація повторилася! Чому? Запитайте ви. Що ж робити знову до хірурга?

Ловіть овець! Важливо працювати над причиною! В даному випадку було здійснено колосальну роботу! На перший погляд, ніготь не виглядає надто складною. АЛЕ! Нагадаю працювали з підлітком – а це означає (в більшості випадків), що всі мої рекомендації будуть виконуватися ЧАСТИННО. Приблизно одна з 28)))

Рекомендації прості і в той же час складно здійсненні в такому віці:

 • Гігієна ніг.
 • Правильне обрізання кутів.
 • Носіння правильного взуття.
 • Своєчасний візит до фахівця.
 • Виконання домашніх рекомендацій.
 • Установка кореляційних систем – у разі вони допомагали відростити довжину, « витягнути глибокі бічні стінки нігтя з валиків.

Але! Ми таки досягли результату!

Окремо хочеться похвалити батьків, особливо мам, які не здаються, не опускають руки і борються за результат та здоров’я своїх дітей спільно з нами!

Настійно рекомендую сьогодні ж заглянути на нігті своїх дітей-підлітків, які вже подорослішали. Огляньте уважно їхні нігті та стопи, міжпальцеві простори. Промацайте всю стопу. Якщо виявили щось підозріле – зробіть якісне фото цих ділянок та надішліть нам на Вайбер (096) 420-78-62. Фахівець обов’язково надасть свої рекомендації!

З любов’ю ЦЕНТР КРАСИ І ЗДОРОВ’Я – ЖИТТЯ БЕЗ БОЛЮ!

Случай из практики

Стандартная ситуация – подросток, мокрые ноги, скачек в весе и росте. Самостоятельное подстригание ногтей и углов!

Результат : воспаление на левом пальце. Поход к хирургу! Операция! После хирурга ситуация повторилась! Почему? Спросите вы. Что же делать, опять к хирургу?

Ловите овет! Важно поработать над причиной! В данном случае была проделана колосальная работа! На первый взгляд, ноготь не выглядит супер сложным. НО! Напомню работали с подростком – а это значит (в большинстве случаев) что все мои рекомендации будут выполнятся ЧАСТИЧНО. Примерно одна из 28)))

Рекомендации простые и в тоже время «сложно» выполнимые в таком возрасте:

 • Гигиена ног.
 • Правильное обрезание углов.
 • Ношение правильной обуви.
 • Своевременный визит к специалисту.
 • Выполнение домашних рекомендаций.

Установка корреляционных систем – в данном случае они помогали отрастить длину, « вытянуть глубокие боковые стенки ногтя из валиков.

Но! Мы таки добились результат!

Отдельно хочется похвалить родителей, особенно мам, которые не сдаются не опускают руки и борятся за результат и здоровье своих детей совместно с нами!

Настоятельно рекомендую сегодня же заглянуть на ногти своих уже повзрослевших детей- подростков. Осмотрите внимательно их ногти и стопы, межпальцевые пространства. Прощупайте всю стопу. Если обнаружили что то подозрительное – сделайте качественное фото этих участков и пришлите нам на Вайбер (096) 420-78-62. Специалист обязательно даст свои рекомендации!

С любовью ЦЕНТР КРАСОТЫ И ЗДОРОВЬЯ – ЖИЗНЬ БЕЗ БОЛИ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.