Кабінет подології Zdorovaya Stopa (Здорова стопа) у Яремче, до нашої спеціалізації входить вирішення проблем на стопах. Наші фахівці-подологи займаються вирішенням проблем на шкірі (бородавки, мозолі, натоптиші, тріщини, мацерація тощо), відновленням нігтів (врослі нігті, проблемні, потовщені, деформовані нігті), робота з діабетичною стопою, медичний апаратний педикюр.


Кабінет обладнаний професійними інструментами та апаратами, це у свою чергу забезпечує максимальну чіткість роботи та комфорт клієнта.

Особлива увага приділяється стерилізації. Інструмент, який використовується під час процедур, проходить усі етапи стерилізації.

Раніше центр “Здорова стопа” знаходився у місті Харків, про те зараз, увесь свій досвід наші фахівці превезли у місто Яремче (Івано-Франківська область).

Також з нами переїхали всі інструменти та найсучасніше технічне обладнання для комфорту нашіх клієнів та якісного обслуговування, високого рівня. Великий досвід роботи наших фахівців, навчання у європейських підлогів, а також постійне підвищення кваліфікації допомагають вирішити проблеми наших клієнтів максимально комфортно та безболісно.

Ми працюємо з різними професійними лініями для догляду за стопою, тому можемо підібрати препарати, що підходять у кожній конкретній ситуації.