Записатися на прийом

Кваліфіковані спеціалісти кабінету подології Zdorovaya Stopa (Здорова стопа) завжди готові прийти вам на допомогу та вирішити проблеми вашої стопи. Запишіться на консультацію – не відкладайте на завтра!
Про кабінет Zdorovaya Stopa

Про кабінет Zdorovaya Stopa

Кабінет подології Zdorovaya Stopa (Здорова стопа) у Яремче, до нашої спеціалізації входить вирішення проблем на стопах. Наші фахівці-подологи займаються вирішенням проблем на шкірі (бородавки, мозолі, натоптиші, тріщини, мацерація тощо), відновленням нігтів (врослі нігті, проблемні, потовщені, деформовані нігті), робота з діабетичною стопою, медичний апаратний педикюр.

(більше…)

Подологія

У кабінеті здорова стопа працюють справжні професіонали своєї справи! Приходячи до кабінету Здорова стопа клієнт отримує повну консультацію щодо причин та шляхів вирішення його проблеми.
Подологія. Вирішення проблем стопи

Подологія. Вирішення проблем стопи

Подолог займається рішенням та коригуванням, переважно зовнішніх. естетичних проблем стопи, а часом підлог настільки компетентний у даних питаннях, що може заглибитися в проблему клієнта. Основні види проблем, які вирішуються підлогом: безболісне вирішення проблем врослого нігтя без хірургічних втручань, тріщини та мозолі, підошовні бородавки, натоптиші, гіперкератоз рішення підвищеної пітливості ніг, різного роду деформація, відшарування нігтьових пластин з різних причин - травми, захворювання нігтів, повна або часткова відсутність нігтів, деформація та викривлення суглобових частин, плоскостопість;
Подологія. Вирішення проблем стопи

Почни вирішувати проблему зараз!

Contact Us

вул. Галицька, 3А, Яремче, Івано-Франківська область, 78500 +38 098 805-60-17